Kategorija

Arborea Dziļi viļņu gong 18' Gong ir pirmā izvēle, skaņas terapija

Jauns

€52.35

Pieejams

Tagi: trokšņa balts, arborea zvārgulis, Chau gong, gong vējš, kingdo, bļodā kvarca, 8m, ķīniešu faluņgun, SLUBAN, šoka vilnis terapija.

Par mums;

Mūsu rūpnīcā, kas atrodas pilsētas Jinan.Jinan ir slavena ar tās atsperes, tāpēc to sauc arī par "Pavasara pilsētu" tas ir kapitāls, Shandong Province, ar vēsturi, kas ir vairāk nekā 2000 gadu.Shangdong province ir viens no lielākajiem piekrastes ekonomiku provinces easten Ķīna.Tas ir arī viens no svarīgākajiem dzimtene Ķīnas civilizācijas.Mūsu rūpnīcas tiek piešķirta par nozīmīgu kultūras produktu un pakalpojumu eksporta uzņēmumiem, Šaņdunas provincē, 2012. Un mūsu ražošanas process šķīvji tika piešķirts nemateriālo kultūras mantojumu 2015. gadā

Preces informācija:

Mūsu gongi ir izgatavotas ar rokām, izmantojot slāņus procesus.Mūsu produkti ir vēsture simts gadu laikā.Mūsu faluņgun produkti ir pieejami visā pasaulē.Mums ir gongi dažādu izmēru, un var arī tikt pielāgota.Lūdzu, sazinieties ar mani, ja jums nepieciešams.

Pēc tam, kad ziņas:

Mēs eill piegādāt preces wihthin 7 dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas.ja tā ir pielāgota ,mēs piegādāt preces iespējami īsā laikā pēc pabeigšanas produktu.lūdzu pacietīgi gaidīt.

Svars (kg) 1.87
Diametrs (cm) 31-50cm
Signālu Skaits 10
krāsa Melns un Balts
Modeļa Numurs CG18'
Zīmola Nosaukums ARBOREA

Uzrakstīt recenziju

Arborea Dziļi viļņu gong 18' Gong ir pirmā izvēle, skaņas terapija

Arborea Dziļi viļņu gong 18' Gong ir pirmā izvēle, skaņas terapija

Par mums; Mūsu rūpnīcā, kas atrodas pilsētas Jinan.Jinan ir slavena ar tās atsperes, tāpēc to sauc arī par Pavasara pilsētu tas ir kapitāls, Shandong Province, ar vēsturi, kas ir vairāk nekā 2000 gadu.Shangdong province ir viens no lielākajiem piekrastes ekonomiku provinces easten Ķīna.Tas ir arī viens no svarīgākajiem dzimtene Ķīnas civilizācijas.Mūsu rūpnīcas tiek piešķirta

Saistītie Produkti

Produkts sekmīgi pievienots izstrādājumu salīdzināšanai!