Kategorija

CNC NVCM MACH3 USB 3 asi 4 ass 5 6. ass ass 16.i punktu 16O stepper kustības vadības kartes draudzes valde

Jauns

€33.03

Pieejams

Tagi: valdes mach3, lv8729, vadītāja cnc tc, panelis 5-ass cnc, usb cnc metāla, cnc vadības, usb mach 3, mach3, cnc vadības mach3, mach3 usb.

Apraksts:

1. Var kontrolēt 6pcs stepper motors, tajā pašā laikā. 2. ar 16 kanālu programmējamie ieejas ostā, var konfigurēt kā ierobežot apstāties un citas funkcijas. 3. ar 16 kanālu programmējamas izejas ports, var konfigurēt tā, lai ūdens dzesēšana, miglas un citu kontrolējamo perifērijas. 4. Standarta rokas pulsa MPG saskarne ar 1 ceļu 5. vārpstas PWM izejas kontroles. 6. USB interfeisu, atbalsta MACH3 programmatūru. 7. DCDC elektrisko izolāciju 8. Optocoupler izolācija 9. Max 125.K stepper motor vadības impulsa jaudu, piemērots visvairāk darbgaldu sistēmu. 10. Ir 0-10V izejas ports, jūs varat izmantot mach3 programmatūru, lai kontrolētu vārpstas motora ātrumu.

Pieteikumi:

1. pārstrādei dažādiem modeļiem, piemēram, ar spiešanu plāksnes, zoles pelējuma, rāvējslēdzēju pelējuma, modelis mirst, un štancēšanas, die, instrumentu, pelējuma, stikla veidnē utt.. 2. par reklāmas nozari, piemēram, - pazīmes, kas liecina, arhitektūras modeļi, nozīmītes, nosaukuma plāksnītes, plātnes, logo, numuri, zīmes, amatniecības apdares, mēbeļu apdare utt. 3. par portretu, ainavu, kaligrāfija uzraksti, plombas un citi tēlotājas mākslas skulptūru, kaligrāfija, Basso relievo, utt.. 4. Ar CNC kontrolieris, piemērots visu veidu mazie un vidējie automatizācijas iekārtas un instrumenti.

Specifikācija:

Materiāls: Metāls un plastmasa Izmērs: 25 x 15 x 6cm/10 x 6 x 2,4 collu

Komplektā Ietilpst:

1 gab USB MACH3 Starplaikos Padome 1 gab USB kabelis

Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Motora Tips Stepper Motor

Uzrakstīt recenziju

CNC NVCM MACH3 USB 3 asi 4 ass 5 6. ass ass 16.i punktu 16O stepper kustības vadības kartes draudzes valde

CNC NVCM MACH3 USB 3 asi 4 ass 5 6. ass ass 16.i punktu 16O stepper kustības vadības kartes draudzes valde

Apraksts: 1. Var kontrolēt 6pcs stepper motors, tajā pašā laikā. 2. ar 16 kanālu programmējamie ieejas ostā, var konfigurēt kā ierobežot apstāties un citas funkcijas. 3. ar 16 kanālu programmējamas izejas ports, var konfigurēt tā, lai ūdens dzesēšana, miglas un citu kontrolējamo perifērijas. 4. Standarta rokas pulsa MPG saskarne ar 1 ceļu 5. vārpstas PWM izejas kontroles. 6. USB interfeisu,

Saistītie Produkti

Produkts sekmīgi pievienots izstrādājumu salīdzināšanai!