Mēbeles Katrai Telpai


Mēbeles Katrai Telpai
 Latviski По русский

Par virtuves iekārtas projektu


Pirms jaunas virtuves iegādes parasti tiek veikts vismaz kosmētiskais remonts. Tas ir īstais brīdis rūpīgi izmērīt telpas gabarītus un izstrādāt pārdomātu iekārtas projektu. Svarīgi to izdarīt vēl pirms paša remonta, jo tad var precīzi izplānot virtuves komunikācijas – ventilācijas izvadu, gāzes skaitītāja atrašanas vietu, elektriskos kontaktus.

Piemēram, jebkurai mūsdienu gāzes plītij, aprīkotai ar aizdedzes funkciju, ir nepieciešams savs elektrokontakts, bet ja tehnika būs iebūvējama, tad jau divi – plītij un cepeškrāsnīm atsevišķi. Nedrīkst aizmirst par tvaika nosūcēju, kuram arī ir vajadzīga elektrība un galīgi nebūtu vēlams pagarinātājs vai gofrēta truba pāri visai virtuvei. Iespējams ir kaut kas jāmaina ūdensvada un kanalizācijas sistēmā. No tā būs atkarīgs jautājums par izlietnes, ūdens filtru un maisītāja izvietošanu.

Ir vēl daudz citi faktori, kas ietekmē virtuves iekārtas projektēšanu un montāžu. Tādi, kā nišas, palodzes, radiatori, gāzes un apkures trubas. Nepieredzējis cilvēks var kādu no šīm niansēm palaist garām, rezultātā virtuves iekārtai var rasties kāds ievērojams trūkums. 

Tāpēc, uzticiet mērus un plānošanu mēbeļu izgatavotajām. Ar profesionāli izpildīto projektu būs vieglāk arī taisīt remontu, jo meistaram nav jāmin kurā vietā un ko izvietot. Rezultātā remonts un virtuves iekārta būs izplānoti un izpildīti pareizi, bez liekiem izdevumiem un vilcināšanas, kas ir ļoti svarīgi, jo šie pasākumi prasa ievērojamus līdzekļus un laiku.

Starp mūsu partneriem ir arī remonta, elektrotīklu, santehnikas, apkures un gāzes vadu pieredzējušie speciālisti, ar kuriem mēs sadarbojamies jau ne pirmo gadu. Jūs droši varat uzticēt viņiem jebkura veida un sarežģījuma darbus. Kā sazināties ar tiem pa taisno? Viņi ir ŠEIT

PROJEKTU paraugi un VIRTUVES pēc pasūtījuma. Kā arī virtuves iekārtu RENOVĀCIJA

No savas puses mēs piedāvājam:

  • bezmaksas izbraukumu pie Jums ar materiālu paraugiem, mērīšanu un konsultāciju pa jebkuru ar virtuves iekārtu saistīto jautājumu
  • izgatavojam profesionālu projektu ar vispusīgi norādītiem izmēriem, iekārtas rasējumu un precīzu aprēķinu
  • varam piedāvāt palīdzību ar būvmateriālu, sadzīves vai santehnikas iegādi, izmantojot uzņēmuma darba kontaktus un atlaides

Ja vēlaties saņemt aptuveno rēķinu un konsultāciju, tai pašā laikā nenoslogojot sevi ar mūsu vizīti, atsūtiet skici un galvenās prasības mums uz elektronisko pastu.

e-mail:  mebmaster@inbox.lv

Jūs noteikti saņemsiet atbildi. 
Komentāri (0)  |  2011-08-24 05:45  |  Skatīts: 2965x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ