Mēbeles Katrai Telpai


Mēbeles Katrai Telpai
 Latviski По русский

Materiāli


Laminētas kokšķiedru plātnes - pamatviela mēbeļu korpusa daļas izgatavošanai.

 
Lai apskatīt ražotāja kolekciju, spiediet uz logotipa:

  

KRONOPOL - liels un ļoti populārs materiālu ražotājs. Kvalitātes un cenas līdzsvars - nopietns arguments, lai visbiežāk izmantot šo produkciju. Kolekcija regulāri atjaunojas un ne tikai krāsu ziņā, bet arī materiāla struktūras veidā. Tā starp jaunumiem parādījušies dekori ar izteiktu koka faktūru, kas diezgan labi izskatās tieši uz fasādēm. Salīdzinot ar analogiem no Itālijas (CLEAF) un Vācijas (Thermopal), kvalītātes ziņā KRONOPOL produkcija ir pat ļoti konkurētspējiga. Arī cenas jautājumā. 
Tiek izmantots korpusa, fasādes daļas un galda virsmu izgatavošanai.KRONOSPAN - līdzīgs un radniecisks KRONOPOL produkts. 
Tiek izmantots gan korpusa, gan fasādes daļas izgatavošanai.Viens no lielākiem plātņu mareriālu ražotājiem Eiropā. Laba kvalitāte un, līdzīgi KRONOPOL, liela dekoru izvēle. PFLEIDERER  produkti ir ne tikai laminētas plāksnes, bet arī galda virsmas. Brendi DUROPAL (Vācija) un WODEGO (Vācija) ietilpst šajā lielajā koncernā.
Labi pazīstams plātņu mareriālu ražotājs (Austrija). Produkcija ir ļoti kvalitatīva un bagāta ar dekoriem, kas no citu ražotāju produktiem atšķiras ar diezgan oriģinālo izskatu. Tas attiecās pilnā mērā gan uz EGGER galda virsmu kolekciju, gan arī uz cita veida EGGER produkciju. Produkcija ir vērta savas samēra augstas cenas.
Tiek izmantots fasādes daļas un galda virsmu izgatavošanai.
Augstas kvalitātes mareriālu ražotājs (Vācija). Līdzīgi EGGER produkcijai, tiek piedāvājami daudz oriģinālie dekori laminētam plātnēm un galda virsmām. Un ja parasti tiek ražotas materiāla loksnes ar vertikāli orientēto koka fakt THERMOPAL ir izstrādājis vairakus dekorus, kas speciāli paredz Tieši tāpat kā EGGER, ir salīdzinoši dārgs materiāls.
Tiek izmantots fasādes daļas un galda virsmu izgatavošanai.


Kas ir labākais? Grūti teikt. Visi materiāli ir sertificēti un kvalitatīvi. Tas ir drīzāk gaumes jautājums. Tehniskā puse ir apmēram šāda:

Nosacīti materiālus var sadalīt uz tiem, kas paredzēti korpusam un tiem, kas ir domāti fasādes daļai. Atsevišķi izdalīti materiāli, kurus izmanto gan virtuves darba virsmu, gan galdu izgatavošanai. Neatkarīgi no produkcijas veida, lamināta un galda virsmu detaļas tiek ražotas izmantojot profesionālo zāģēšanas/frēzēšanas aparatūru un apstrādātas ar dažāda biezuma ABS malu. Melamīna malas, ko līme ar gludekli, netiek izmantotas vispār. Detaļas gan sanāktu lētākas, bet tā ir nu ļoti apšaubāma ekonomija.

Te ir jāpiebilst, ka visi šie materiāli ir plaši pieejami gan Rīgā un Latvijā, gan arī tuvajās ārzemēs, it sevišķi Polijā. Un nav nekāds noslēpums, ka pats pa sevi materiāls izmaksā lētāk. Bet ir jāsaprot, ka tas tiek pārdodams pa loksnēm ar izmēru 2.80 x 2.07 metri. Apstrādes mala ir pārdodama atsevišķi. Un pirms dabūt gatavu izstrādājumu tām loksnēm jātiek cauri detalizācijai, griešanai, malu slīpēšanai un aplīmēšanai, perforācijai, tad iepakošanai, kraušanai, transportēšanai un izkraušanai.

Komentāri (0)  |  2010-09-21 15:42  |  Skatīts: 3181x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ