Mēbeles Katrai Telpai


Mēbeles Katrai Telpai
 Latviski По русский

Piegāde un transportēšana


Mēbeļu, materiālu un daudz citu kravu piegāde, pārvadāšana, iekraušana/izkraušana, ienešana/iznešana pa Rīgu un Rīgas rajonu ar savu transportu (Renault Master) darbadienās un sestdienās.

Telefons: 29264627, Dmitrijs

Izcili akurāts un punktuāls (pakāpē "var salīdzināt pulksteni") vadītājs ar 20 gadu darba peredzi. Pilsētas ielās orientējas ar "topogrāfisku" precizitāti līdz mājas numuram un bedru izvietojumam tā vai cita maršruta gaitā. Daži no paziņām izmanto viņa zināšanas navigācijas sistēmas vietā. Pateicoties optimālai un pārdomātai uzkrāušanas un piegādes organizēšanai, pats process nekādā veidā nesaistās ar smagu darbu, nerviem vai sabojātam mantām.

...
Komentāri (0)  |  2011-01-08 06:57  |  Skatīts: 2295x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Remonts un celtniecība


Jebkura veida celniecības, kapitāla vai kosmētiska remonta darbi. Tai skaitā grīdas ielikšana vai pārtaisīšana, sienu uzbūve, griestu un jumtu uzlikšana. Kamīni un trubas. Parketa, lamināta, flīžu un linoleja likšana. Krāsošanas darbi un tapešu līmēšana. Visa veida darbi ar elektrību, santehniku vai ventilāciju.

Telefons: 29666169, Arnolds

Meistars ar milzīgu pieredzi, zināšanam un ļoti garu stāžu. Veic darbu ar ievērojamu ātrumu, pie tam ne uz kvalitātes un drošibas rēķina. Māk atrast vienkāršo un efektīgo risinājumu samērā sarežģītajos remonta un celtniecības jautājumos. Vienmēr konkrēts un punktuāls, bez darbam traucējošiem ieradumiem. Cilvēkiem paliek par atmiņu labi padarīts darbs un oriģināla humora izjūta. Turpmāk, izdomājot kaut ko remontēt, citu kandidatūra parasti nav vajadzīga.

...
Komentāri (0)  |  2011-01-08 06:14  |  Skatīts: 2211x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Gāzes un apkūres elementi


Darbi, kas saistīti ar gāzes skaitītāju uzstādīšanu vai pārnešanu, gāzes vai apkūres caurulēm un radiātoriem. Pieslēgšana pie gāzes vada sadzīves tehnikas. Santehnikas darbi (ūdensvads, kanalizācija).

Telefons: 29264905, Mihails

Meistars, kas ļoti labi pārzin savu amatu. Operatīvs un taktisks. Darbus veic metināšanas veidā, kas ir diezgan svarīgi gāzes un apkūres elementu remonta, uzstādīšanas un savienojumu apstrādes jautājumos. Apstrādāt vienu un to pašu elementu atkartoti šim meistaram, kā likums, nav nepieciešams, pa cik viss ir iztaisīts dzelžaini stingri un kārtīgi.

...
Komentāri (0)  |  2011-01-08 05:51  |  Skatīts: 2116x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.